sobota, 14 czerwca 2014

Na fali...upałów i mody na morskie tematy w związku z nową kolekcją uhkową, zrobiłam taką przygrywkę- jest morsko, jest niebiesko, ale z UHKa na razie tylko napis, całość papierów na razie obwąchuję :-P

Głównym prowodyrem była niepozorna, skromna łódeczka ze stempell&kartoon, która nieco zapomniana utonęła w pudle ze stemplami... A taka urocza, że nie mogłam się oprzeć, jak ją wyłowiłam i musiałam jej użyć już i natychmiast. Bardzo polecam na wakacyjne prace!


Powstała jeszcze jedna kartka z tym stemplem, ale trzeba jej zorganizować jeszcze jedną sesje zdjęciową, bo w czasie focenia w kadr wtrącił się kot, a właściwie jego nieproszony włos :-)

5 komentarzy:

Sabbath pisze...

Świetna! Wyjątkowa, niespotykana i naprawdę motywująca. Za napis dodatkowe 1000 punktów!

Mrouh pisze...

Dziękuję, miłe słowo spoza branży (albo "światka" :-)) liczy się podwójnie :-)

FojAga pisze...

Super!
Pamiętaj że na blogu Stempell&Kartoon można inspirować :)
Wystarczy wkleić pracę z użytymi produktami ze sklepu.
O tu:
http://stempellikartoon.blogspot.com/2014/05/zainspiruj-nas-edycja-6.html


aga :)

Anita Okulicz pisze...
Dzień dobry,

reprezentuję stronę ZrobiszToSam.com, polski agregator blogów DIY i rękodzielniczych. Spodobał nam się Twój blog i dlatego chcielibyśmy zaprosić Cię do naszej społeczności bloggerów.

Nasza strona oferuje Ci darmową promocję bloga oraz możliwość nawiązania kontaktów z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

Po więcej szczegółów zapraszam na stronę:
http://zrobisztosam.com

Agregator działa na tym samym silniku co najlepszy polski agregator kulinarny "Mikser Kulinarny", ze ZrobiszToSam.com chcemy powtórzyć ten sukces :)

Zapraszam i pozdrawiam!

Anita

Yoasia pisze...

Te chmurki śliczne i ogólnie pomysł... kolory takie spokojne kołyszące jak fale